Kontakt

Adres
ul. Grodzka 64
31-044 Kraków
Telefon
12 663 18 20

Przewodniczący Rady Programowej:

Prof. dr hab. Michał Paweł Markowski, michal.pawel.markowski@uj.edu.pl

Dyrektor:

Dr hab. Tomasz Bilczewski, prof. UJ, t.bilczewski@uj.edu.pl

Pracownicy:

Dr Anna Turczyn, anna.turczyn@uj.edu.pl

Mgr Dominika Ciesielska, dominika.ciesielska@uj.edu.pl

Mgr Maria Rutkowska, maria.rutkowska@uj.edu.pl

Mgr Michał Zając, m.zajac@uj.edu.pl

 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 15.00

 

Email: csh@uj.edu.pl
Academic Programmes email: cash@uj.edu.pl

 

Katedra Międzynarodowych Studiów Polonistycznych

Kierownik:

Dr hab. Tomasz Bilczewski, prof. UJ, t.bilczewski@uj.edu.pl

Pracownicy:

Prof. dr hab. Michał Paweł Markowski, michal.pawel.markowski@uj.edu.pl

Prof. dr hab. Piotr Oczko, piotrek.oczko@uj.edu.pl

Dr hab. Magda Heydel, prof UJ, m.heydel@uj.edu.pl

Dr hab. Andrzej Juszczyk, prof. UJ, andrzej.s.juszczyk@uj.edu.pl

Dr Alicja Fidowicz, alicja.fidowicz@uj.edu.pl

Dr Zofia Ziemann, zofia.ziemann@uj.edu.pl

Dr Agnieszka Podpora, agnieszka.podpora@uj.edu.pl

 

 

 

Adres:

Centrum Studiów Humanistycznych
Uniwersytet Jagielloński
ul. Grodzka 64
31-044 Kraków

tel./fax +48 12 663 18 20

www.cash.polonistyka.uj.edu.pl